Jezik

eng

Pratite nas

Program

KOMBANK DVORANA, sala 1

KAPERNAUM

KAPERNAUM

CAPERNAUM

Država:
Liban, SAD / 2018
Program:
Glavni takmičarski program
Trajanje:
121'
Režija:
Nadine Labaki
Uloge:
Zain Al Rafeea, Yordanos Shiferaw, Boluwatife Treasure Bankole, Kawsar Al Haddad, Fadi Yousef
Projekcije
23feb

Vreme: 19:30
Cena: 400 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

24feb

Vreme: 12:00
Cena: 300 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

26feb

Vreme: 22:30
Cena: 400 RSD
Dom omladine

27feb

Vreme: 15:00
Cena: 350 RSD
Dom omladine

27feb

Vreme: 17:30
Cena: 400 RSD
Cineplexx UŠĆE Shopping Center, sala 5

03mar

Vreme: 17:00
Cena: 300 RSD
Jugoslovenska kinoteka, sala Makavejev

Limunada

Limunada

LEMONADE

Država:
Rumunija, Kanada, Nemačka, Švedska Canada , 2018
Program:
Fokus Evropa
Trajanje:
88’
Režija:
Ioana Uricaru
Uloge:
Mălina Manovici , Steve Bacic , Dylan Scott Smith, Milan Hurduc, Ruxandra Maniu , Lemonade Gorana Radakovica
Projekcije
23feb

Vreme: 12:00
Cena: 300 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

24feb

Vreme: 18:00
Cena: 400 RSD
Cineplexx 4D Delta city, sala 6

25feb

Vreme: 16:30
Cena: 300 RSD
Art bioskop Kolarac

27feb

Vreme: 14:30
Cena: 250 RSD
Centar za kulturu ‘Vlada Divljan’

02mar

Vreme: 18:30
Cena: 300 RSD
Muzej jugoslovenske kinoteke

MALA MATURA

MALA MATURA

EIGHTH GRADE

Država:
SAD 2018
Program:
Fest predstavlja
Trajanje:
93'
Režija:
Bo Burnham
Uloge:
Elsie Fisher, Josh Hamilton, Emily Robinson, Jake Ryan, Fred Hechinger
Projekcije
24feb

Vreme: 17:00
Cena: 400 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

25feb

Vreme: 10:00
Cena: 250 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

26feb

Vreme: 22:00
Cena: 350 RSD
Cinegrand - Capitol Park Rakovica, sala 1

28feb

Vreme: 20:00
Cena: 400 RSD
Cineplexx UŠĆE Shopping Center, sala 5

03mar

Vreme: 19:30
Cena: 400 RSD
Dvorana Kulturnog centra

MILOŠĆU BOŽJOM

MILOŠĆU BOŽJOM

BY THE GRACE OF GOD

Država:
Francuska, Belgija, 2019
Program:
Fest 47
Trajanje:
137'
Režija:
François Ozon
Uloge:
Melvil Poupaud, Denis Ménochet, Swann Arlaud
Projekcije
23feb

Vreme: 22:00
Cena: 400 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

24feb

Vreme: 14:30
Cena: 300 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

01mar

Vreme: 22:30
Cena: 400 RSD
Cineplexx UŠĆE Shopping Center, sala 5

02mar

Vreme: 19:00
Cena: 400 RSD
Bioskop fontana

MRAČNA SOBA

MRAČNA SOBA

The Dark Room

Država:
Iran, 2017
Program:
Glavni takmičarski program
Trajanje:
101'
Režija:
Rouhollah Hejazi
Uloge:
Sareh Bayat, Saed Soheili
Projekcije
25feb

Vreme: 17:00
Cena: 300 RSD
Jugoslovenska kinoteka, sala Makavejev

03mar

Vreme: 22:00
Cena: 400 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

OSMI POVjERENIK

OSMI POVjERENIK

THE EIGHT COMMISSIONER

Država:
Hrvatska, Bosna i Hercegovina / 2018
Program:
Glavni takmičarski program
Trajanje:
139’
Režija:
Ivan Salaj
Uloge:
Frano Mašković, Borko Perić, Ivo Gregurević, Nadia Cvitanović, Goran Navojec, Filip Šovagović
Projekcije
26feb

Vreme: 19:30
Cena: 400 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

27feb

Vreme: 12:00
Cena: 300 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

28feb

Vreme: 14:30
Cena: 300 RSD
Bioskop fontana

01mar

Vreme: 17:00
Cena: 300 RSD
Jugoslovenska kinoteka, sala Makavejev

02mar

Vreme: 20:30
Cena: 350 RSD
Art bioskop Kolarac

PEPE, JEDAN UZVIŠENI ŽIVOT

PEPE, JEDAN UZVIŠENI ŽIVOT

EL PEPE, A SUPREME LIFE

Država:
Argentina, Urugvaj, Srbija 2018
Program:
Glavni program - van konkurencije
Trajanje:
74’
Režija:
Emir Kusturica
Uloge:
José (‘Pepe’) Mujica Cordano, Lucia Topolansky Saavedra, Mauricio Rosencof, Eleuterio Fernández Huidobro, Emir Kusturica
Projekcije
02mar

Vreme: 19:30
Cena: 400 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

03mar

Vreme: 12:00
Cena: 300 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

03mar

Vreme: 19:00
Cena: 400 RSD
Cineplexx UŠĆE Shopping Center, sala 1

PIJAVICE

PIJAVICE

LEECHES

Država:
Srbija 2019
Program:
Srpski film
Trajanje:
90'
Režija:
Dragan Marinković
Uloge:
Nikola Đuričko, Lazar Ristovski, Marijana Jaković, Iva Mihalić, Toni Mihajlovski
Projekcije
28feb

Vreme: 22:00
Cena: 400 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

01mar

Vreme: 14:30
Cena: 300 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

02mar

Vreme: 17:30
Cena: 400 RSD
Cineplexx UŠĆE Shopping Center, sala 5

POSLEDICE

POSLEDICE

CONSEQUENCES

Država:
Slovenija, Austrija / 2018
Program:
Glavni takmičarski program
Trajanje:
93’
Režija:
Darko Štante
Uloge:
Matej Zemljič, Timon Šturbej, Gašper Markun, Lovro Zafred, Lea Cok, Rosana Hribar, Blaž Setnikar, Dejan Spasić
Projekcije
28feb

Vreme: 17:00
Cena: 400 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

01mar

Vreme: 10:00
Cena: 250 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

02mar

Vreme: 14:30
Cena: 300 RSD
Jugoslovenska kinoteka, sala Makavejev

POSLEDNJI SRBIN U HRVATSKOJ

POSLEDNJI SRBIN U HRVATSKOJ

LAST SERB IN CROATIA

Država:
Hrvatska 2019
Program:
Srpski film
Trajanje:
90'
Režija:
Predrag Ličina
Uloge:
Krešimir Mikić, Hristina Popović, Tihana Lazović, Dado Ćosić, Bojan Navojec, Nikša Butijer, Sergej Trifunović
Projekcije
01mar

Vreme: 22:00
Cena: 400 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

02mar

Vreme: 14:30
Cena: 300 RSD
KOMBANK DVORANA, sala 1

02mar

Vreme: 17:00
Cena: 300 RSD
Bioskop fontana

03mar

Vreme: 22:30
Cena: 400 RSD
Cineplexx UŠĆE Shopping Center, sala 5

Sponzori

Partner
MTS
Uz posebnu zahvalnost donatoru
Lukoil
 
Sponzori festivala
Knjaz
 
Gorki list
 
Tikves
 
Pepsi
 
Staropramen
 
Nescafe
 
Hubert