Jezik

eng

Pratite nas

Program

Filmovi

CROCK OF GOLD

CROCK OF GOLD

CROCK OF GOLD: A FEW ROUNDS WITH SHANE MACGOWAN

Država:
SAD, Velika Britanija / 2020
Program:
FEST Fokus
Trajanje:
124’
Režija:
Julien Temple
Uloge:
Shane MacGowan, Johnny Depp, Siobhan MacGowan, Maurice MacGowan, Victoria Mary Clarke, Gerry Adams, Ann Scanlon, Bobby Gillespie, The Pogues, Bono, ...
Projekcije
08. maj

Vreme: 14:00
Cena: 350 RSD
Dom omladine Beograda

09. maj

Vreme: 16:00
Cena: 400 RSD
Cineplexx Galerija Belgrade - Sala 3

DECA SUNCA

DECA SUNCA

KHORSHID / SUN CHILDREN

Država:
Iran / Iran, 2020
Program:
Trajanje:
99’
Režija:
Majid Majidi
Uloge:
Ali Nasirian, Javad Ezzati, Tannaz Tabatabaie, Rouhollah Zamani, Mehdi Mousavi, Shamila Shirzad, Abolfazl Shirzad, Mani Ghafouri
Projekcije
13. maj

Vreme: 16:30
Cena: 400 RSD
Kombank dvorana, sala 1

14. maj

Vreme: 09:00
Cena: 250 RSD
Kombank dvorana, sala 1

15. maj

Vreme: 11:30
Cena: 250 RSD
Cineplexx Galerija Belgrade - Sala IMAX

DOHVATI NEBO

DOHVATI NEBO

REACH FOR THE SKY

Država:
Crna Gore / 2019
Program:
FEST Fokus
Trajanje:
84’
Režija:
Milutin Darić
Uloge:
Milan Kovačević, Nada Vukčević, Maja Šarenac, Emir Ćatović, Mladen Nelević, Petar Božović, Ljubica Barać, Branimir Popović, Aleksandar Saša Petrović, ...
Projekcije
11. maj

Vreme: 19:00
Cena: 400 RSD
Dom omladine Beograda

12. maj

Vreme: 11:30
Cena: 350 RSD
Dom omladine Beograda

13. maj

Vreme: 11:30
Cena: 250 RSD
Cineplexx Galerija Belgrade - Sala IMAX

ENFANT TERRIBLE

ENFANT TERRIBLE

ENFANT TERRIBLE

Država:
Nemačka / 2020
Program:
Glavni takmičarski program
Trajanje:
134’
Režija:
Oskar Roehler
Uloge:
Oliver Masucci, Hary Prinz, Katja Riemann, Jochen Schropp, Erdal Yıldız, Markus Hering, Frida-Lovisa Hamann, André Hennicke, Christian Berkel, Eva ...
Projekcije
10. maj

Vreme: 16:30
Cena: 400 RSD
Kombank dvorana, sala 1

11. maj

Vreme: 09:00
Cena: 250 RSD
Kombank dvorana, sala 1

15. maj

Vreme: 14:00
Cena: 350 RSD
Dom omladine Beograda

GOSPOĐICA MARKS

GOSPOĐICA MARKS

MISS MARX

Država:
Italija, Belgija / 2020
Program:
Glavni takmičarski program
Trajanje:
107’
Režija:
Susanna Nicchiarelli
Uloge:
Romola Garai, Patrick Kennedy, John Gordon Sinclair, Felicity Montagu, Karina Fernandez, Oliver Chris, Philip Gröning
Projekcije
10. maj

Vreme: 14:00
Cena: 300 RSD
Kombank dvorana, sala 1

11. maj

Vreme: 18:30
Cena: 400 RSD
Cineplexx Galerija Belgrade - Sala 3

IZBRISANA ISTORIJA

IZBRISANA ISTORIJA

EFFACER L’HISTORIQUE / DELETE HISTORY

Država:
Francuska, Belgija / 2020
Program:
FEST 49
Trajanje:
110’
Režija:
Benoît Delépine, Gustave Kervern
Uloge:
Blanche Gardin, Denis Podalydès, Corinne Masiero, Vincent Lacoste, Benoît Poelvoorde, Bouli Lanners, Vincent Dedienne, Philippe Rebbot, Michel ...
Projekcije
11. maj

Vreme: 14:00
Cena: 350 RSD
Dom omladine Beograda

12. maj

Vreme: 16:00
Cena: 400 RSD
Cineplexx Galerija Belgrade - Sala 3

IZNAD VRHA

IZNAD VRHA

BEYOND THE PEAK

Država:
SAD / 2021
Program:
FEST Fokus
Trajanje:
70’
Režija:
Aleksandar Jović
Uloge:
David Rayman-Rajković, Ranko Radlović, Marko Bojović, Dylan Remes Jensen, Dragan Petrović, George Seat, Denis Kosorukov, Adam "Bato" Arsić, Michael ...
Projekcije
12. maj

Vreme: 16:30
Cena: 400 RSD
Dom omladine Beograda

13. maj

Vreme: 09:00
Cena: 250 RSD
Dom omladine Beograda

IZNEVERENI

IZNEVERENI

DEN STØRSTE FORBRYTELSEN / BETRAYED

Država:
Norveška / Norway, 2020
Program:
FEST 49
Trajanje:
126’
Režija:
Eirik Svensson
Uloge:
Nicolai Cleve Broch, Jakob Oftebro, Michal Kosterkiewicz, Pia Halvorsen, Silje Storstein, Eilif Hartwig, Carl Martin Eggesbø
Projekcije
15. maj

Vreme: 14:00
Cena: 300 RSD
Kombank dvorana, sala 1

JAZAVAC PRED SUDOM: WITH THE BADGER ON TRIAL

JAZAVAC PRED SUDOM: WITH THE BADGER ON TRIAL

JAZAVAC PRED SUDOM: WITH THE BADGER ON TRIAL

Država:
Australija / 2020
Program:
Specijalne projekcije
Trajanje:
85’
Režija:
Marc Windon
Uloge:
Daniel Kovačević, Emma Gojković, Vanja Nenadić, Tamara Radovanović, Mihailo Laptošević, Saša Kuzmanović
Projekcije
14. maj

Vreme: 16:30
Cena: 400 RSD
Dom omladine Beograda

15. maj

Vreme: 09:00
Cena: 250 RSD
Dom omladine Beograda

KAKO BITI DOBRA SUPRUGA

KAKO BITI DOBRA SUPRUGA

LA BONNE ÉPOUSE / HOW TO BE A GOOD WIFE

Država:
Francuska, Belgija / 2020
Program:
Gala
Trajanje:
109’
Režija:
Martin Provost
Uloge:
Juliette Binoche, Yolande Moreau, Noémie Lvovsky, Édouard Baer, François Berléand, Marie Zabukovec, Anamaria Vartolomei, Lily Taieb, Pauline Briand
Projekcije
08. maj

Vreme: 16:30
Cena: 500 RSD
Sava Centar

09. maj

Vreme: 11:30
Cena: 250 RSD
Cineplexx Galerija Belgrade - Sala IMAX